STOR PERDE YIKAMA

ERDEM Halı Yıkama fabrikası perde yıkama hizmeti ile perdelerinizi ilk günkü gibi temiz bir şekilde teslim etmektedir. Üstelik ücretsiz servis hizmetimiz ile % 100 garanti altında perde temizliği yapıyoruz.Perde yıkama firmaları içinde özellikle garantili yıkama yapan bir firmayı tercih etmeniz, o çok değerli perdeleriniz için çok önemlidir.

Perdeler gün içinde ortam tozlarını mıknatıs gibi çekmektedir. Fakat gün içinde sürekli göz önünde olduğu için kirlendiklerini fark edemeyiz. Ne zaman ki perdeler bir şekilde yıkamaya verildi, o zaman göze daha parlak görünmektedir. Bu sebepten dolayı perdeler düzenli aralıklarla yıkanmalıdır. Fakat profesyonel firmaları tercih etmenizi öneriyoruz. Sektör içinde uzun süredir bulunduğumuzdan dolayı gelen şikayetlerde bir çok firma hatası göze çarpmaktadır.

Firmamız garantili perde yıkama hizmeti ile perdelerinizi sorunsuz bir şekilde yıkamakta ve teslim etmektedir. Üstelik perdeleri yerlerinden alarak temizlendikten sonra da yerlerine asmaktayız. Erdem halı yıkama müşteriye gerçek değeri veren sayılı firmalardan biridir.

– Stor perdeler çamaşır makinesinde yıkanamadığı için ev hanımlarına büyük sıkıntı yaratmaktadır.

Stor perdeler nasıl yıkanır ?

1-) Stor perdeler düz bir zemine

2-) Bol su ile ıslatılır

3-) Era 111 deterjanı ile el fırçası ile arkası ve önü olmak üzere çok iyi bir şekilde fırçalanır

4-) Fırçalama İşlemi biten stor perdeler basınçlı su yardımı ile durulanır, bütün kirlerden uzaklaştırılmış olur.

5-) Durulama işlemi biten storlar sıktırılmadan askılara asılır ortalama 2 gün içerisinde kurumuş ve teslime hazır hale gelmiş olur.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN